08 Nisan 2013

Avea Alo Avrupa Paketi!

01. 04. 2013 Tarihinde AVEA'nın internet sitesinden şifrem ile 'ALO AVRUPA' PAKETİNE abone oldum. İşlem süresince ülke sınırlaması olduğunu bana bildirilmedi, AVRUPA kelimesine aldanarak tüm Avrupa ülkelerini düşündüm.

Ne yazık ki konuşmaya başlayınca acı gerçeği öğrendim. AVEA'YA göre 'AVRUPA' sadece 22 ülke ile sınırlıymış. KAZAKİSTAN bile bu sayıya dahil iken yanımızdaki BULGARİSTAN kadro dışı kalmıştır ve benim 15 TL. birilerine çay parası olmuştur.

Şirketle görüştüm, herşey kuralına uygundur diyorlar. Açıklamaları okumadığımı kabul ediyorum ama ortada bir gerçek var AVRUPA BİRLİĞİNE aday bir ülke isek şirket 'AVRUPA' dediğinde 'AVEA' anlamalıyız.

Dündar 734 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön