28 Ağustos 2013 #1980134

Avea Ağustos Faturasını 2 Kez Kesti!

Avea 505489*** nolu telefonumun Ağustos 2013 faturasını İş Bankasının hem hesap kartından hem de kredi kartımdan tahsil etmiştir. Avea'yı aradım bizde mükerrer tahsilat gözükmüyor deniyor. Hem telekomünikasyon alanında hizmet veriyor hem de kayıtları ilkel olarak tutuyor galiba.


Bugün kuruşu kuruşuna bankacılık hizmetleri elektronik olarak yapılmaktayken nasıl olur da hem faturayı iki defa tahsil eder hem de iki defa tahsil ettiğini görmez. Fazladan kesilen meblanın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Çünkü Avea vermediği hizmetin ücretini almakla haksızlık yapmıştır.

Gazi 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Gazi19 Eylül 2013

    İncelemeler başlatılmış olabilir. Ancak ne sorun giderildi ne de tarafıma dönüş yapıldı. İş bankasından aynı faturanın iki defa tahsil edildiğine dair dekontu 4441500 nunamaradaki görevlinin verdiği faksa gönderdim. Aradığımda fazla kesilen miktarın bir sonraki faturadan düşer dedikleri halde yeni faturam tam olarak hesabımdan kesildi. Kısacası AVEA sorunu henüz çözmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön