10 Şubat 2014

Avea Adıma Hat Açılmış!

E-devlet sitesinden öğrendiğim, Avea operatörü tarafından bilgim harici yanlış belge ile alınmış, bir telefon hattı kullanıldığı görünüyor. Bu hat: 0555-362 **** şeklinde gösteriyor.
Avea'nın 4441500 numaralı hattında operatöre bağlanılmıyorum. Ulaşılacak hiç bir mail adresleri sitelerinde mevcut değil. Bu nasıl bir iletişim şirketi?

Lütfen tarafıma bu hat hakkında bilgi vermesini, bilgim dışında olan bu hattın acilen kapatılmasını
istirham ederim.

Ahmet 272 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı26 Şubat 2014

    Arandım, gereğini yaptılar sanırım. İstedikleri gibi Avea satış noktasından kapatılma belgeside gönderdim. ŞİKAYETİMVAR.COM a ayrıca teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön