05 Nisan 2013 #1727225

Avea Açma Kapama Ücreti!

Fatura gecikme bedeli yanında bir de açma-kapama bedeli tahsil edilmesini son derece haksız buluyorum. Sadece Avea değil, kim yaparsa yapsın. Neyin karşılığı olarak kesiliyor bu tutar? Hangi zahmetin? Ödemesi gecikmiş bir hattı kapatmak için hangi işlem yapılıyor bilmek isterim?

İsmail 421 Okunma

Cevaplar

 • İsmail24 Mayıs 2013

  Aradılar ama, hiç de tatmin edici bir cevap değildi. "Biz prosedürleri uyguluyoruz" demek ne kadar tatmin eder ki. Bu firmayla işinizi asgariye indirin derim; vesselam.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • İsmail07 Nisan 2013

  Hepsi yanıltmaca, yapılan hiç birşey yok. Konu ile ilgili olarak aveadan arayan YETKİSİZ ŞAHIS, her zamanki gibi bir sürü laf geveleyince asıl şikayet konusuna kendim geçtim. Açma-kapama bedeli diye bir ödemenin olamayacağını belirttim. Hangi zahmetin karşılığı olarak 6,00TL tarafıma fatura edildiğini sorduğumda sadece "prosedür gereği" diyebildi. Yani, aveanın güya yetkili personeli, hiç bir şeye yetkili ve yetkin değil; sadece prosedür gereği arıyor müşterilerini. Bu operatörü hiç kimseye tavsiye etmiyorum..

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön