16 Mayıs 2013 #1801402

Avea Açıklayamadıkları Yüksek Fatura Tutarı!

26 Nisanda taahhütü sonlanan aylık 9 TL ücretli tarifemi, 24 Nisan tarihinde müşteri hizmetleriyle görüşüp son ay içerisinde ceza ödemeden iptal ettirebileceğimi öğrenerek hattımı taşıdım. Sonrasında Avea'dan Nisan dönemine ait 40,90 TL'lik fatura geldi.


Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde farkın taahhüt iptaliyle ilgili olmadığını, 9 TL SMS kullanıldığını ve 48 saat içerisinde ulaşılacağını iletti. Dönüş yapılmadığı için tekrar aradığımda bu sefer iptal ile ilgili olabileceği, ayrıca 6 tutarında SMS kullanıldığı söylendi ancak hiçbir şekilde SMS kullanımı olmadı. Data bilgisini e-mail adresime istediğimde ise sistemin çalışmadığını söylediler ve aradaki ücret farkını açıklayamadılar.

Fikret 17 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Fikret22 Mayıs 2013

  Bugün Avea tarafından arandım. Konuşma sonucunda hiç tanımadığım (aradım görüştüm) bir numaraya 9 TL'lik dakika ve SMS kullanımım olduğu söylendi. Öyle birşey olmadığına eminim ancak haklı olsalar bile faturanın 18 TL gelmesi gerekirdi. Aradaki farkı taahhüt iptaliyle açıklıyorlar ancak son ay içerisinde taahhüt iptalinde ceza bedeli ödenmeyeceğini kendileri teyit ettiler. Yaptıkları hatada ısrarcılar ve çözüm üretmiyorlar.

 • Fikret19 Mayıs 2013

  Şikayetim ile ilgili hala bir dönüş yapılmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön