19 Mart 2013 #1692997

Avea Abartılı Fatura!

Bir yıldan fazladır Avea jet(Gs mobile) kullanmaktayım. Aylık 5GB 25 TL olarak 12 Ay Taahhütlü sözleşme yapmıştık. Gayet düzenli şekilde faturalarımız geldi ve hiç bir faturamı aksatmadan ödedim. Ocak ayına ait faturam 30 tl geldi.


En son gelen faturam ise tam bir facia tutarı 125,50 TL müşteri hizmetlerini aradım bu nedir diye efendim siz limiti aşmışsınız diye cevap verdiler bende bunun mümkün olmadığını ve bunun kabul edemeyeceğimi söyledim şikayetimi aldıklarını ve bana döneceklerini söylediler fakat bir daha arayan olmadı.


Aynı olayı kardeşime yaptılar onunda en son faturası 126 TL geldi oda iptal etti. Bende iptal ettim ayrıca kullanmış olduğumuz 3 tane Avea hatları iptal edeceğim.

Ramazan 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön