19 Eylül 2013

Avea 9222 Adına Ücret Kesiyor!

Birkaç aydır telefonuma 9222'den isteğim dışında mesajlar gelmekte ve mesajın altında ücreti belirtilmektedir (1,4 TL, 2,4 TL, 3,6 TL gibi). Avea müşteri temsilcisini aradığımda kendisinin bir şey yapamayacağımı, bu servislerin Avea ile ilgisinin olmadığını, bu tutarları ödemem gerektiğini söyledi.

Geçtiğimiz aylarda burç fal yorumları geliyordu, bu ay futbol, döviz kuru gibi içeriği olan mesajlar geliyor ve müşteri temsilcisinin dediği gibi hiçbir şekilde bu servislere abone filan da olmadım ama her ne hikmetse bunu kayıtlardan göremiyor. Bu durum devam ederse hem Avea, hem de 9222 için dava açacağım.

Nazan 3.793 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Nazan22 Eylül 2013

    İncelemeleriniz sonucu tarafıma bilgi aktarıldı. Yalnız bundan önce konu ile ilgili birşey yapamayacaklarını söyleyen müşteri hizmetleri, bir daha sözkonusu servisten mesaj almayacağımı söylediler. Kendilerine bu güne kadar faturalarıma yansıtılan bedeller ne olacak diye sorduğumda yine bu konuda birşey yapamayacaklarını, ödemek zorunda olduğumu, getirilen çözümün yalnızca bundan sonrası için olduğunu söylediler. Yani sorun tam çözülmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön