25 Nisan 2013

Avea 9 Yıl Sonra Çıkan Borç!

Mizan hukuk bürosundan irtibata geçildi.2004 yılında kapatılan Aycell hattı olan hattımın erken iptali nedeniyle 1.939 TL borcu olduğu ve ödemem gerektiği ifade edildi.Hattın üstünden 9 sene geçmiş, hattın numarasını bile bilmiyorum. Faturalı hat kapatılırken borcun tamamı zaten alınıyor. Bu yapılmadan hat zaten kapatılmıyor.Böyle bir borcun olma ihtimali yok.

Kaldı ki ikametgah adresime ve kendilerinde kurum kimliğim bulunan çalıştığım adrese 9 yıldır tek ikaz uyarı almamışım. Ayrıca Avea dan başka bir faturalı hat aldım ve kullandım. Borcum varsa nasıl hat verildi. Adresimin sabit olmasına rağmen 9 yıldır herhangi bir tebligat yapılmaması,borç kendi hatamdan kaynaklanmayan sebeplerle oluşmuştur. Bu nasıl bir anlayıştır, nasıl bir hizmettir? Avea'yı kınıyorum.

Hatice 107 Okunma

Cevaplar

  • Hatice30 Nisan 2013

    Avea beni aradığına dair mesaj yollamış bilgilendirme amaçlı bir telefon hattı bırakmışlar..Arıyorum hattı müşteri temsilcilerinin hiç bir şeyden haberi yok beni dakikalarca hatta bekletiyorlar sonunda da telefon kapnıyor.. lütfen tekrar dönüş yapılmasını istiyorum..bu kadar zormu tekrar aramak.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön