23 Şubat 2013

Avea 5 Günlük Fatura Tutarı 1 Aylık Geldi!

Faturalı Avea hatta sahiptim başka operatöre aralığın 26 sında başvurdum ama hemen hat değişmediği için ocak başında geçebildim.Tabi bu arada ocak ayına da bir 5 gün falan geçti.Ama bana bir aylık fatura parası geldi.

Oysaki Avea faturalı hatta geçerken fatura kesim tarihinden bir 5 gün önce geçmiştim o zaman benden 5 günlük fatura gelmişti şimdi neden ben bir aylık fatura ödüyorum. bu paranın bana geri verilmesini istiyorum bu meselenin çözülmesi istiyorum.

Bu şikayetleri dikkate alın lütfen.Bu ay tekrar Avea ya geçmiştim oysaki bu faturayı daha önceden görsem emin olun geçmezdim ve hattımı tekrar değiştirmeyi düşünüyorum.

Ayşe 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Sayın Yetkili , İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön