26 Kasım 2013

Avea 3G Vaat Edilen Hız da Değil!

Bugün Avea'dan almış olduğum jet modem hızının satış anında 22, 5 mbit olduğunu beyan etmelerine karşılık bu hızın minimum kaça düşeceğini sormam üzerine minimum 13 ila 15 arasına kadar düşer dediler.


Yapmış olduğum hız testlerinde 0, 7 ila 1, 3 arasında olduğunu görmem üzerine müşteri temsilcileri ile ayrı ayrı saatlerce konuşmama rağmen. Hiçbir çözüm bulamadıkları gibi yardımcı olamadılar.


Üstelik dakikalarca telefonumla görüşürken hat kopmaları adet haline geldi. Maltepe belediyesi yanında ikamet ediyorum. Feşmekan bir yerleşim bölgesinde olsam verici hat yetersizliğinden bahsedeceklerdi. Bu sorunumu acilen halletmedikleri takdirde haksız kazanç elde ediyorlar.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa27 Aralık 2013

  Bu mesajinizda. Sikayetimle ilgili hicbir gelismeniz yoktur. Lutfen ciddi olun kalip cevaplar yerine iletisim kurun havada kalan sikayetleri dikkate alin. Ben cozum icin bekliyorum diyorum, siz sikayet sahibine ilgi verilmistir diyorsunuz. Bu bolgedeki tetkiklerinizin teknik raporunuz nedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 27.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa01 Aralık 2013

  Şikayetim üzerine telefonla tarafıma genel müdürlük biriminden dönüş yapıldı ve 1 hafta içerisinde maltepe altayçeşme mahallesine bir ekip gönderildiğini ve düzeltme çalışmalarına başlandığını söylediler. Bu gün 4. gün bekliyorum. Düzeltilmediğinde iptal etmem durumunda ne olacak sorusuna sizden ceza tazminat almaksızın iptal işleminiz gerçekleşir cevabına aldım. B E K L İ Y O R U M ?

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön