13 Şubat 2013

Avea 3G İnternetten Verim Alamıyorum!

4 ay önce Samsung S3 aldım.İşyerinde mobil internet kullanmaya çalışıyorum.Sürekli E modunda yada H modunda.Ancak dışarıya , kapının önüne çıktığımda biraz daha verim alıyor modu H+ oluyor.

444 1 500'ü arayarak sorunumu ilettim.Belli bir süre sonra geri dönüş yaparak çalıştığım işyerinin bulunduğu bölgede 2013 için planlama yapıldığını ve biraz çözüm için beklemem iletildi.Planlama yapıldıysa bir tarih öngörülmesi gerektiğini ilettim.Ne zaman başlanacağı yönünde bir bilgi olmadığını ilettiler. Mobil iletişim hakkımın bir önce sağlanmasını istiyorum. 10 yıldan fazla süren aboneliğimi sonlandırıp farklı operatörlere geçmek durumunda kalacağım.

Murat 30 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Mart 2013

    Zaten çalıştığım işyerimin bulunduğu bölgede lokasyonda bir çalışma planlandığı iletildi.Ne zaman başlayacaklarını, planlama yapıldı ise bu planda bir tarih ortaya çıkmış olabileceğini , benimle paylaşmalarını talep ettim.Telefondaki kişi, bu bilgiyi kendilerinin de bilmediklerini söyledi.4 aydır bu sorunu yaşıyorum belli belirsiz bir çalışmayı bekleyemeyeceğimi , bu durumda 10 yıllık AVEA aboneliğini sonlandırmak zorunda kalacağımı bildirdim.Siz daha iyi bilirsiniz gibi bir şey ima ederek görüşme sonlandı.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 16.02.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön