07 Eylül 2013 #1998789

Avea 3 Mb İçin Benden 20 TL Aldı!

İlk aldığımda hattı 15 lirayı bulan gün geldi 10 lirayı bulan faturam ilk defa 50 lira geldi. Bugüne kadar memnun olduğum Avea'dan soğudum çünkü kullanmadığım halde artık telefon cebimdeyken mi ne internete girmiş ve sadece 3 mb için benden 20 lira para aldılar.


Soruyorum Avea'ya aldığınız para gerçekten etik mi.Haklı mısınız gerçekten? Ailecek geçtiğimiz Avea'ya ilk sene çok ucuz gibi gösteriyor kendini ama ondan sonra başlıyor gerçekler.


Bu yanlış ve hiç hak edilmeyen para düzeltilmezse kesinlikle benle birlikte ailemde bırakacak Avea'yı. ve bana bağlı birçok kişide bırakmak mecburiyetinde kalacak.onun için biraz ilgi ve alaka bekliyoruz. Müşterisine biraz sahip çıkın lütfen!

Emre 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 10.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön