29 Nisan 2013 #1768530

Avea 3 Gün Haksız Yere İletişimim Engellendi!

Hattımın haksız yere iptal edilmesi ile ilgili müşteri hizmetlerine ve Avea destek hattına başvurmuştum. Biraz önce genel müdürlükten aradılar hattınızı görüşmelere açtık diye. Bende 3 gün iletişimimin engellenmesinin çözümü bu kadar basit olmamalı dedim. Biz gerekli personeli uyardık dediler.


Personeli uyardınız benim 3 günlük iletişim özgürlüğümün engellenmesini benim bu engellemeden dolayı kayıplarımın telafisi ne olacak. Bu kadar basit olmamalı. Bu şirket bakkal dükkanı değil. Hattınızı açtık bittik diyerek bu işin içinden sıyrılmamalı. Benim 3 günlük özgürlüğümün kısıtlanmasının karşılığı çözümü bu olmamalı diye düşünüyorum. Hattımı açtınız sorun çözüldü mü? Müşteri memnuniyeti ne olacak?

Süleyman 35 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman02 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili herhangi birşey yapılmadı. Sadece müşteri hizmetlerinden aradılar. Ben şikayetimi belirttim. Karşımdaki kilşi biz ilgili birime bildirdik. Bizim yapacağımız başka birşey yok dedi. Yani 3 günlük esaretin bedeli bir hiç. Yani böyle bir müşteri hizmetleri ile ilk defa karşılaşıyorum. Yazık . Çok yazık. Profosyonel bir firmaya yakışmayacak şeyler. Yani şikayetim değerlendirilmedi desem yanlış olmaz. Yani beni 3 gün iletişimden engelleyen kişilere gerekli yaptırım uygulanmadı. Avea bunun tazminatını tarafıma ödemedi. Bunun karşılığında sus payı olarak promosyon adı altında aylık 5 tl karşılığında 6 ay indirim önerdiler yani 3 günlük iletişimin engellenmesinin karşılığı toplam 30 tl. Bumudur müşteri memnuniyeti.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön