23 Ocak 2014 #2251599

Avea 26 MB İnternet İçin 54 TL Para Çok Değil mi?

0505456**** numaralı faturalı hattımı "Muhteşem Tarife" olarak Avea'ya geçen ay taşıdım. Sözleşmeye göre 600 dk. her yöne ve 1000 SMS karşılığında ayda 25 TL fatura ödeyecektim. Yine sözleşmeye göre bu tarifemde internet yoktu. Ancak yanlışlıkla çocuğum tarafından sadece 26 MB'lık bir internete girilmiş. Ve bana bir SMS'le internet kullanımı için faturama artı 54 TL ekstra yansıtılacağı belirtildi.


Sözleşmemizde olmamasına rağmen bana interneti kullandırttılar ve sadece 26 MB kullanım için tam 54 TL istiyorlar. Tarifemde internet olmadığını düşündüğüm için kullanım kesinlikle bilinçsiz bir şekilde olmuştur. 26 MB internet için 54 TL insaf yani. Bu fatura İPTAL edilsin lütfen.

Aylin 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Aylin23 Ocak 2014

    Tarafımıza bilgi aktarıldı. Ancak faturanın iptal edilmeyeceği bildirildi. Sözleşmeyi imzalarken internet istemediğimizi kesin bir dille belirtmiş olmamıza ve bu durumu avea yetkili şubesisi ile teyit etmemize rağmen interneti açık bırakmışlar. Tamamen yanlışlıkla girdiğimiz ve sadece 26 MB internet kullanımı için ekstra 54 TL ekstra fatura etmelerini anlayabilmek mümkün değil. Bizi arayan avea müşteri temsilcisi yapacak bir şeyin olmadığını söyledi. Biz de bunun sonucunda şayet bu şekilde fatura iptal edilmez de gelirse avea ya iyi dileklerimizi bildirerek aboneliğimizi iptal etmeye karar verdik. Müşteriyi bu şekilde kandırmak avea ya hiç yakışmıyor! Lütfen bu iyi dileklerimizi kendilerine aktarın. Teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön