08 Mayıs 2013 #1785007

Avea 24 MB 49 TL İnternette Büyük Kampanya!

Avea bir önceki fatura döneminde 49 MB internet kullanımıma 99 TL fatura gönderdiği için Avea'dan ayrılarak hattımı Turkcell'e aktardım. Bugün son fatura olarak 24 MB kullanım nedeniyle 49 TL fatura gönderdiler.

Cem 28 Okunma

Cevaplar

 • Cem02 Ağustos 2014

  Bir avea klasiği olarak cep telefonundan KİLOBAYT satıcılığı !!! Geçen sene benzer şikayetlerle Turkcell'e geçtim. 49 MB kota aşımı için 99 TL ek fatura, 24 MB aşım için 49 TL ek fatura yolladılar. Şimdi tesadüfen AVEA şikayetlerine bakıyorum her yerde aynı kopyala yapıştır cevaplar var. Benimkilerin aynısı... "Müşterimiz xx.xx.xxxx tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir." dedikleri de şu: Efendim kota aşımını KİLOBAYT CİNSİNDEN ÜCRETLENDİRİYORUZ. Sene 2014, Dünyanın Türkiye'sinde artık ölçülemeyen KİLOBAYT ile ücretlendirme kurnazlığını bulan bir GSM operatörümüz var. Bu şark kurnazlığı ile nereye kadar gidecek AVEA???

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Cem10 Mayıs 2013

  Nasıl bir inceleme yaptığınızı ve nasıl ÇÖZÜM BULMADIĞINIZI geçen şikayetime BULAMADIĞINIZ çözüm nedeniyle bildiğimden bu faturanızı da ödedim. Bir daha ömür boyu AVEA ile hiç bir şekilde işim olmayacak.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön