02 Eylül 2015

Avea 232 Lira Fatura Geldi!

Avea prime müşterisiyim her at düzenli 62 lira para bayılıyorum. Bu ay 232 lira fatura geldi paketimi 308 dk aşmışım haberim yok. Mesaj gönderdik filan dediler. Ben daha önce 5 TL 100 dk tarifesine üye olduğumu düşünerek konuşmaya devam ettim. Adamlar şikayet dilekçesi bile oluşturmadılar bide bana ayrılırsam benden 69 lira civarında ayrılma bedeli alacaklarını söylediler!

Osman 61 Okunma

Cevaplar

 • Osman09 Aralık 2017

  Paramı sonuç olarak aldılar ve iade yapmadılar.

 • Osman17 Ekim 2015

  Evet beni aradılar daha sonra bana ses kaydımı dinletip dinletmemek istediğimi sordular bende dinletin dedim. Ve tabi ki dinletilmedi... . Tonrasında tabi ki kalitesiz operatörünüzden artık kurtuldum. Şu anda Vodefon red 6 paketi kullanıyorum. Sizden daha hızlı daha kaliteli ve daha güvende hissediyorum. Allah sizi kahretsin! Umarım herkes sizden kurtulur. Benim 232 lirama kaldınız ya inşallah batarsınız! Haram olsun verdiğim her kuruş!

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Osman03 Eylül 2015

  Avea prime müşterisiyim her at düzenli 62 lira para bayılıyorum. Bu ay 232 lira fatura geldi paketmi 308 dk aşmışım haberim yok. Mesaj gönderdik filan dediler. Ben daha önce 5 TL 100 dk tarifesine üye olduğumu düşünerek konuşmaya devam ettim. Adamlar şikayet dilekçesi bile oluştutmadılar bide bana aytilırsam bende n 69 lira civarında ayrılma bedeli almakla tehtidi ettiler bilgilendirme adı altında... . Almazsanız sizin... . Neyse kibarlığımı bozmadım uzak durun bu uğursuz şirketten Vodafone'a beş on kuruş fazla veririm en azından onlar kazıklamaz... Alın şimdi o 232 lirayı... .

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön