16 Nisan 2013 #1746187

Avea 2005 Yılının Borcunu 8 Yıl Sonra Gönderdi!

Bugün Mizan hukuk bürosundan benimle irtibata geçildi. 0505 *** ** ** nolu hattın 180 küsür TL borcu olduğu ve bu gün ödemem gerektiği ifade edildi. Hattın üstünden 8 sene geçmiş, numara bana ait mi değil mi bilmiyorum. Faturalı hat kapatılırken borcun tamamı zaten alınıyor. Bu yapılmadan hat zaten kapatılmıyor. Böyle bir borcun olma ihtimali yok. Kaldı ki 8 yıldır tek ikaz uyarı almamışız, aynı adreste 10 yıl daha kaldığımız halde. İrtibat numarası olan ev telefonu ise hiç değişmedi. 8 yıl boyunca adrese tek fatura kağıdı gelmedi. Hat kapatılalı 8 sene olmuş. 8 senenin sonunda yarın 1'e kadar ödeyin deniyor. Kaldı ki 3 yıl boyunca AVEA'da çalıştım. Bu nasıl bir anlayıştır, nasıl bir hizmettir? Eski bir AVEA çalışanı olarak Avea'yı kınıyorum.

Ongun 86 Okunma

Cevaplar

  • Ongun30 Nisan 2013

    AVEA'dan tarafıma ulaşıldı. Durumun ilgili ekibin yaptığı eksik kontrolden kaynaklandığı sonucuna vardık. Talebim bundan sonrası için geliştirme önerisi olarak kaydedildi.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön