07 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1783182

Avea 2 Gün İçin Tüm Ayın Faturası İsteniyor!

506432**** nolu hattımın 22.03.2013 tarihinde taahhüt ettiğim kampanyası bitiyordu. Müşteri hizmetlerini aradım ve taahhüt sürem dolunca başka bir operatöre geçmeyi istediğimi ve bunu sözleşmeyi bozmadan nasıl yapabileceğimi sordum.


Bana 22 sinde geçiş yapmam gerektiğini söylediler. Bende öyle yaptım. Fakat işlemler geç işledi ve ayın 25 inde geçiş tamamlandı. Böylece 2 gün ile sonraki fatura dönemine girdi. Benden kullanmadığım günlerin parasını istiyorlar.


Ayın 22 sinden önce geçersem sözleşme bozuluyor ve ceza ödemem gerekiyor, 22 sinden sonra geçersem bir sonraki ayın faturası işleniyor. Yani ne yaparsam yapayım Avea yı fazladan para ödemek zorunda bırakıldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İbrahim 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • İbrahim13 Mayıs 2013

    Avea tarafından arandım. Ve bana yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler. Tıpış tıpış bu parayı ödeyeceksiniz dendi. Peki durumun böyle olmaması için ne yapmalıydım diye sordum. Durum ne olursa olsun son faturada zaten böyle bir fiyat olacağını, bunun normal bir durum olduğunu söylediler. Peki bu son fatura(hoşçakal öpücüğü:) ) nerede yazıyor? sözleşmede mi? Ben tarifeyi alırken böyle birşeyden hiç sözedilmedi. Kuruş kuruş verdikleri indirimi toptan alıveriyorlar. Çevremdeki herkese avea dan uzak durmalarını söylüyorum artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler