15 Mayıs 2013 #1799064

Avea 12 Aylık Taahhüt Dolmasına Rağmen Sözleşmeyi Devam Ettiriyor!

Avea'nın 12 aylık internet taahhüdü içeren kampanyasına katıldım. Bu kampanya kapsamında 12 ay boyunca Avea mobil internet kullandım, ve 12. ayın sonunda internetim firma tarafından kesildi. 12 ay süresi dolduğu için, sözleşmem sona erdi. Buna rağmen, benim icazetim alınmadan, internet tekrar açılmak suretiyle, 6 aylık fatura tutarı, otomatik olarak kredi kartımdan çekilmiştir.


Bu 6 ay içerisinde 1 defa bile olsa internete bağlanmadığım da sabittir. Avea ile görüşmelerimde bir sonuç alamadığımdan dolayı, hukuka aykırı olarak uzatılan bu sözleşme dolayısıyla, uğradığım zararın tazmin edilmesini, aksi halde tüketici mahkemesi heyetine başvurup bunu tazmin ettireceğimi bilgilerinize sunulur.

Halis 43 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Halis26 Mayıs 2013

  Gerekli incelemeler sonucu, avea şirketi hala haksız yere aldığı 6 aylık kullanılmayan internet bedeli 180 lirayı iade etmiyor. Kafanıza göre sözleşme uzatıp insanları mağdur ediyorsunuz. Sanal ortamda çözülemeyen bu ihtilafı, tüketici mahkemesine taşıyacağım, sonucu buraya yazacağımdan emin olabilirsiniz.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Halis16 Mayıs 2013

  Sinirle yazdığım için imla hatası olmuş, kusura bakmayınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön