24 Ocak 2014

Avea 1 Günlük Kullanım İçin 30 Günlük Fatura Kesti!

23 Aralıkta Avea'dan, yine Avea altyapısını kullanan Pocell'e geçtim. Fatura kesim tarihim 22 Aralık idi ve 1 gün Avea'da kalarak ardından Pocell'e 23 Aralık ta geçmiş oldum. Oysa başvurumu çok daha önce yapmıştım fakat nasıl olduysa, Avea, hattan çıkış onayımı fatura kesim tarihinden 1 gün sonra verdi. Bu yüzden de Avea'da kullandığım tarifenin aylık sabit ücreti olan 30 TL'yi, 1 gün kalmama rağmen son faturaya tam olarak yansıttı ve tahsil etti.

Dün müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şey olmadığını ve itiraz kaydı oluşturamayacaklarını söylediler. Bunu anlamıyorum, kendileri geç onay verdi diye eski tarifemde 1 gün kalarak 1 aylık sabit ücret ödedim. İtiraz ediyorum..Çözüm lütfen!

Pınar 100 Okunma

Cevaplar

 • Pınar17 Şubat 2014

  Kendi problemimi kendim çözdüm zaten, ilk konuştuğum müşteri temsilcisi yanlış bilgi vermiş, 27 Ocakta kendim tekrar arayıp farklı bir müşteri temsilcisiyle konuşup doğru bilgiyi aldım. Beni başta yanlış bilgilendirdikleri için özür dilemelerini beklerken her zamanki standart cevabı vermişler.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Pınar27 Ocak 2014

  Bugün sabah yaptığım görüşmede (ben aradım), faturanın 23/11/2013 - 22/12/2013 dönemine ait olduğunu öğrendim, yani 30 günlük dönemi kapsıyor, normal görünüyor. 23 Aralıkta POcell e geçtim. Geçmeden önce de tarifemi değiştirip 9,5 TL sabit ücretli bir pakete geçmiştim. 1 günlük faturamın ise 0,41 TL olduğunu söylediler. Bankadan girip bu tutarı ödemek için faturayı çağırdığımda hata verdi, faturayı görmeden tedirginliğim geçmeyecek. Müşteri hizmetlerinin ilk görüşmede bu bilgiyi vermemesi de ilginç, sanki 1 günlük faturada 30 TL yansıtılmış ve bu normal gibi konuşarak bana olumsuz dönmüşlerdi. Personel bilgisiz ya da ilgisiz.. Umarım bir sürpriz ile karşılaşmam..

 • Pınar27 Ocak 2014

  Personel bilgisiz, hatalı yanıt veriyor, bugün arayıp konuştuğumda farklı bilgiler aldım.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön