16 Eylül 2013 #2015075

Avea 1 Gb İnternet Alabilmek İçin 50 TL Harcatıyor!

30 gün sonunda abonenin hattında yeterli TL olmaması durumunda 30 gün boyunca otomatik paket alım denemesi devam eder. Bu sürede abone TL yüklerse paket aktivasyonu otomatik olarak gerçekleşecektir.


Yukarıdaki yazıyı Avea'nın resmi sitesinden aldım. 9 eylülde 20, 13 eylülde 20, 14 eylülde 10 TL yükledim hala internet paketim yenilenmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda onay mesajı gelmeden internete girmişsiniz o yüzden bakiyeniz yetersiz diyorlar. Son bakiye yüklediğimde 1 saat sonra sadece cihazı açtım mesaj gelsin diye. Bir de paketiniz ayın 27 sinden 27 sine yenilenir diyorlar. Yukarıdaki yazıyı herhalde ben yanlış anladım. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum.

Ekrem 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.09.2013 tarihinde aranmış, ancak irtibat numaralarının hatalı olması nedeniyle kendisine ulaşılamamıştır. Tarafımıza geçerli bir irtibat numarası iletebileceği ya da Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceği yönünde müşterimize elektronik posta gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ekrem20 Eylül 2013

    Evet cevabı aldım. Paketiniz yenilenmeden internete giriş yapmışsınız o yüzden 50 tl nin üzerine su için diyorsunuz. Bende size soruyorum bakiyem yeterli olduğunda otomatik olarak internet paketimin yenileneceği internet sitenizde yazıyor. Benim bakiyem yeterli olduğu halde niye paketim otomatik yemilenmiyor? Yoksa yenileneceği sırada sular mı kesildi?

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön