Türk Telekom Anlık Şikayetleri

(18 şikayet)
Türk Telekom

Sürekli internet kesintisi, hız düşümü yaşıyorum. Ayda 15-20 kere müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Anlık düzeltmeler ile geçiştirilip duruyorum.

11 Kasım

Ceyhun'un Teşekkür Mesajı

Problem çözülmüştür.
Türk Telekom

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

04 Kasım
Türk Telekom

Ucuzepin.com adlı site üzerinden usulsüzlük yapılıyor. Bunca şikayet var. Bunca …

14 Ekim
Türk Telekom

Türk Telekom statik IP almama rağmen internet anlık hızım çok düşük. Özellikle akşamları IP adresleri paylaşıyor olabilir özellikle akşamları hızım düşmekte. Her ay statik IP ücreti ödemekteyim.

30 Eylül
Türk Telekom

Telefonumda Avea hattı kullanmaktayım. Yurt dışında yaşıyorum bankacılık işlerimde olsun ya da başka işlemlerde anlık şifre telefonuma gelmiyor. Bu sorunun en kısa sürede çözülmesini istiyorum.

28 Eylül
Türk Telekom

TTNET bağlantı problemlerinden sıkıldık artık, DNS ayarları modem bağlantı ayarları insanları anlık fakat kalıcı olmayan çözümlerle oyalayıp sinirlerimizi yıpratmak için kurulmuş olmalısın!

21 Ağustos
Türk Telekom

Türk Telekom, internetimi ve Tivibu'yu dondurmuştum. Bugün itibariyle açayım dedim, müşteri hizmetlerindeki arkadaş internetimin hemen açılacağını söyledi, bende açtırdım. Ama internet ve Tivibu hemen gelmedi. …

17 Ağustos
Türk Telekom

Yeni bağlattığım Türk Telekom internetimde 2 hafta sonra kopmalar yaşamaya başladım anlık ve bu çok sinir bozucu bir durum oluşturmaya başladı.

06 Ağustos
Türk Telekom

Türk Telekom tarafıma E-devlet üzerinden 4.92 TL alacağımı hesabıma 15 günde geçer diye belirtiyor. Şu anda internet bankacılığına anlık olarak geçmesi gereken param hala geçmedi.

17 Haziran
Türk Telekom

Türk Telekom neden kendi alacağına atmaca gibi bizim olanlara karşı o titizlikle yanıt vermiyor? Kalan bilgilerimi neden anlık olarak alamıyorum. Biz dakikaları saniye bile aşım yapsak hemen bu bize yansıyor!

09 Haziran

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön