31 Ağustos 2013 #1985780

8 Mbps Olması Gereken Hız 0,3 Mbps Ama TTNET İlgilenmiyor!

TTNET'ten 6 aydır alıyor olduğumuz 8 MB'lik internet bağlantısı 0, 3 mb. Yani 1 MB'i bile bulmuyor. Defalarca arayıp şikayet kaydı bırakmamıza, interneti kullandığımız yerin bilgisayar ve internet odaklı bir iş yeri olduğunu ve işlerimizin aksadığını belirtmemize rağmen tek yapabildikleri kayıt oluşturmak.


Bunun dışında herhangi bir çözüm sunmadıkları gibi tek bir kez bile geri dönüş alabilmiş değiliz. Aboneliği iptal ettirmek istediğimizde de taahhütümüz olduğundan dolayı ceza'i yaptırımdan bahsediyorlar.


Merak ettiğimiz şu; kendi taahhüdünü yerine getirmeyen TTNET nasıl bizim taahhüdümüz üzerinden ceza uygulamaya kalkıyor? Şirket olarak aksayan işlerimizden doğan kaybı karşılayacaklar mı?

Serhat 130 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön