10 Eylül 2013 #2003631

7 Yıllık TTNET ADSL Borcu!

İptal ederken tüm borçlarını ödediğim adsl hattıma ait 2007 şubat ayına ait faiz hariç 49 tl borcum olduğuna ve 10 gün içinde ödemezsem icra takibine düşeceğime dair tebligat aldım. Borcumun kalmadığına dair yazı istediğimde öyle bir uygulamamız yok demesini bilen TTNET, geçen yıl taşındığım yeni evimin adresinden bana ulaşmasını bilen TTNET, borcu sıfırlamadan hattın iptalini yapmayan hatta borçlu bir adama(!) şu anki mevcut hattı senin borcun var demeden yeni hat vermeyi bilen TTNET nedense kendi personel eksiği ile ancak 7 yılda farkına vardığı borcun(!) faizini de istemekten imtina etmiyor.


Çözüm olacakmış gibi 4440375i arayın diyorsunuz çalışan personel, borcu söyleyip kendisi de şaşırıyor.

İbrahim 55 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • İbrahim13 Eylül 2013

  İlgili birim hâlen çalışıyor. Umarım 7 yıl sürmez.

 • İbrahim11 Eylül 2013

  sanırım ilgili birimin kontrollerini bitirmesi 7 yıl sürecek.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön