20 Eylül 2013 #2021842

4 Gündür İnternetim Yok TTNET'in Kabloların Koptuğundan Haberi Yok!

Tam 4 gündür internetim kesik... TTNET'i Pazartesiden beri arıyorum her seferinde durumun aciliyeti için not alıyorlar. Bir de bant kaydı var tabi bölgenizde alt yapı iyileştirmesi yapıldığı ve bana daha iyi hizmet vermek için internetim kesikmiş.


Bu mesajı bir sokak arkamda ki kafeden yazıyorum ne yazık ki onlar benim kadar şanslı değiller internet bağlantıları iyileştirilmiyor!


Bölge de bir çalışma falan yok, işin aslı aslı sokağımız da boş bir bina vardı pazar günü onu yıktılar, bizim binaya gelen telefon kabloları da binayla birlikte yerle bir oldu, bundan bile haberleri yok çünkü kimse zahmet edipte gelmiyor bağlantı kesikse alt yapı iyileştirmesidir deyip bant kaydını koyuyorlar.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Eylül 2013

    Tam bir hafta süren sorun,her gün kendilerimi aramam,sorunu bizzat kendim açıklamam sonucu çözülmüştür.Umarım biraz daha hızlı hizmet vermenin bir yolunu bulurlar.Gerçekten katlınılacak gibi değil!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön