17 Eylül 2013 #2016149

4 Gündür Arıza Sebebi İle Hizmet Alamıyorum TTNET İlgilenmiyor!

TTNET zamanında faturaları yansıtır kuruşu kuruşunu da tahsil eder. Fiber hizmetinizi kullanıyorum üç gün ve bu günüde dahil eder isek dört ediyor. Hizmetini alamadığım servisin bedelini neden tam ödeme yapayım ki bir sonraki ayın faturasına 4 günlük hizmet bedelinin düşülmesini talep ediyorum ve arızayı biran önce çözün artık yeter.


Aylık benden telefon hizmeti dahil 63 TL alıyorsunuz 4 günlük servis bedeli yani 8 TL faturanıza yansıt mamanızı talep ediyorum.

İhsan 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön