03 Eylül 2013 #1991667

2010 Yılında İptal Ettirdiğim Aboneliğe Yıllar Sonra TTNET'ten Fatura Geldi!

02.09.2013 tarihinde gelen bir posta ile 29.06.2010 tarihinde iptal ettirdiğim TTNET hizmetine ait gecikme bedeli hariç 70.59 TL'lik ödenmemiş faturam olduğunu öğrendim. 13.09.2013 tarihine kadar ödenmezse yasal işlem başlatılacağına dair de bilgilendirme yapmışlar.


Aboneliğim iptal olduğu için hiçbir işlemi müşteri hizmetlerinden veya internet üzerinden görememekteyim. Gönderdikleri mektup içinde de detaylı bilgi almak için hiçbir şekilde bir telefon numarası verilmemiştir.


Nereden bu borç çıkmıştır? Bu zamana kadar faizin artması için mi beklenmiştir? Konu hakkında bilgilendirme istiyorum ve kapattırdığım aboneliğime bu kadar zaman sonra neden bu kadar fatura geldiğini öğrenmek istiyorum.

Tevfik 62 Okunma

Cevaplar

 • Tevfik23 Ekim 2013

  08/10/2013 tarihinde, cep telefonuma ödediğim paranın yasal faizinin iadesi yapılacağı ve bunun için www.ttnet.net.tr/duyurular internet sitesine girmem gerektiği belirtildi. IBAN numaramı aldılar o sayfada, herhalde bir süre sonra ödemeyi yapacaklar. Borcum niye var, ve o borç varken nasıl hattımı kapattılar onu öğrenemedim, ama haksız olduğunu düşündüğüm faizi geri vermeleri beni memnun etti. İyi Çalışmalar,

 • Tevfik06 Eylül 2013

  Aşağıdaki bilgilendirme gelmiştir, kısacası konu çözen bir bilgilendirme yok. Bütün gün bana ulaşan onlarca insan olmasına rağmen . Bunun dışında Telekom un kendisine de ettiğim şikayet ile ilgili olarak bir SMS aldım. xxx takip numarasıyla alınan şikayetimin sonuçlandığına dair, ama sonuç ne oldu nasıl bilgi alacağım o konu hakkında zerre kadar bilgi yok. -------------------- Değerli Müşterimiz, www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz sonuçlanmış olup, 06.09.2013 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış ancak: 0 (532) 69* ** ** numaranızdan irtibat kurulamamıştır. TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Sorunlarınızla ilgili 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı TTNET Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr web sayfamızdan “bize ulaşın” formu ile Güncel irtibat bilgilerinizi iletmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET ’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tevfik04 Eylül 2013

  Bugün gittim Türk telekom ile görüşmeye, sadece şikayetimi aldılar. faizi ile birlikte 111,41TL olmuş. Kendilerini kendilerine birde oradan şikayet ettim.154569473 no.lu şikayet numarası ile takip edebileceğimi belirttiler kendi sistemlerinde. Şikayet ödeme emrini durdurmadığı için öncelikle parayı paşa paşa ödedim. Şikayetimde, bir borcum varsa bile faizini ödemek istemediğimi, 3 sene önce taşındığım evdeki borcu, bu kadar zamana kadar niye bilgilendirmediklerini, ayrıca madem borcum var ne diye hattı kapatıp gitmeme izin verdiklerini anlayamadığımı belirttim. Ödediğim paranın eğer borcum yoksa tamamını yok borcum varsa faizinin geri ödenmeisni talep ettim. Sonrasında da birkaç avukata danıştıktan sonra ayrıca mahkemeye de vermeyi planlıyorum.Çünkü bu olayı kime anlattıysam herkes böyle bir tecrübe yaşamış.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön