06 Şubat 2015

Türk Telekom Zoraki Mesaj Yollama Bilgisi!

Aşağıdaki mail bana geldi. Aşağıdaki maile cevap yazdığımda, mailim geri döndü. Şu an öylesine sinirliyim ki, Türk Telekom hattına bağlı olan telefonumu iptal ettirebilirim. Adamların yazdıklarına bakın; Avantajlı teklif ve kampanyalarla ilgili mesajlarını her türlü iletişim kanalından göndereceklermiş. Yani, ev telefonu, cep telefonumuza yazılı ve sesli, mail adresimize her türlü ileti yollayacaklarmış. Onlardan hiçbir ileti istemiyorum.

Değerli Müşterimiz,
Türk Telekom’un avantajlı teklif ve kampanyalarını içeren iletilerinin her türlü iletişim kanalı üzerinden size gönderileceği hususunu bilgilerinize sunarız.
Saygılarımızla, Türk Telekomünikasyon A.Ş.

Vedat 1.147 Okunma

Cevaplar

  • Vedat 06 Şubat 2015

    Sayın Zeliha Hanımefendi, sorunumla ilgilenip cevap verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu konudaki sorun şudur; yollanan mesaj / mailde müşterinize cevap hakkı, seçme hakkı verilmemektedir. Sanki müşteriniz sizin her türlü mesaj, reklam bombardımanına mecburmuş gibi oluyor. Böyle konularda şikayet konusu olmamak istiyorsanız, öncelikler bu tip işleri yapan, müşteriyi kendisine tabi koyun gibi gören çalışanlarınızı eğitiniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2015

    Sayın Vedat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön