17 Ekim 2016

Türk Telekom Yurt Dışı Kullanım Mağduriyeti.

6 Eylül 2016 tarihinde 49 TL'ye Bütün Dünya Paketi yükledim Bimcell hattıma. 10-18 Eylül 2016 tarihleri arasında Küba seyahatim boyunca Bimcell'in internet sayfalarındaki şekilde Türkiye'yi her arayışımda "talebiniz alınmıştır" uyarısı aldım. Ancak 1 saniye bile Türkiye ile görüşme yapamadım. Seyahatimin her gününde birkaç defa denedim. Hatta numaranın önüne 090 ekleyerek konuşmak mümkün mü şeklinde de denemem oldu. Bu sefer de yabancı bir dilde "şu an ulaşılamamaktadır" benzeri anlamda olduğunu düşündüğüm bant kaydı dinledim.

Bunun üzerine Avea müşteri hizmetlerine başvurdum ve bu bedelin tarafıma iadesini talep ettim. Tahminen bu bant kaydı sistemde konuşma gözüktüğünden 1-33**4748 talebim" konuşma yapmış olduğunuzdan kabul edilmemiştir" şeklinde sonuçlanmıştır. Mağduriyetimin devam etmesi nedeniyle Avea'nın vermediği hizmet nedeniyle aldığı 49 TL'nin tarafıma iadesini talep etmekteyim

Ümit 158 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 31 Mart 2017

    Türk Telekom ve Avea kullanıcısını yalancı çıkarmaya çalışacak kadar müşteri memnuniyetinden bihaber bir firma. Ben konuşma yapmış olsam bu kadar başvuru için niçin başvurayım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön