24 Haziran 2015

Türk Telekom Yüksek Faturalandırma Yaptı!

Son gelen faturamda tarafıma Türk Telekom tarafından 265 TL fatura yansıtıldı. Sebebi ise " Pardon sizi 7 ay indirimli konuşturmuşuz. Şimdi farkına vardık. Şu an ise size yaptığımız indirimleri geri istiyoruz " demeleri.

Temmuz 2014 ayında Heryöne 500 dk tahaahütüm bitmiş. Ancak sistem beni 7 ay daha kampanyalı gibi konuşturmuş.

Sistem bunun farkına 7 ay sonra varmış. Ve o yaptıkları indirimleri bana toplayıp faturalandırmışlar. Bu 7 aylık süreçte 25 TL'de ödedim 45 TL'de 90 TL'de. Her ay düzenli ödememi yaptım ve şimdiden sonra her kesilen faturaya Acaba doğru mudur diye mi yaklaşacağım?

Sistemin yapmış oldğu hatayı ben neden ödüyorum?

Böyle bir sorunu bu firmaya yakıştıramıyorum.

Ekrem 57 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem11 Ağustos 2016

    Teşekkür ediyorum. Ücret iadesi yapıldı

  • Ekrem30 Haziran 2015

    Şikayetim ile ilgili talebiniz ilgili birimlere iletilmiş. Konu inceleme aşamasında, ancak çözüm ile ilgili bana geri dönüş sağlanmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Sayın Ekrem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön