22 Ekim 2014

Türk Telekom Yıllar Önce Bütün Borçlarını Ödeyip Kapattığım Hatta Tekrar Fatura Gönderdiler!

4143129*** numaralı ADSL için telefon hattım vardı. Bütün borçlarını ödeyip kapattırdığım bu hattan 13 TL gibi bir fatura gönderdiler. Önemli olan 13 TL değil. Telekom kafasına göre fatura gönderiyor. Bir kaç ay önce de alacağınız var deyip Telekom'a çağrıldım alacağım sadece 0.7 kuruşmuş. Yaktığım benzine yazık.

Emre 1.282 Okunma

Cevaplar

  • Emre25 Ekim 2014

    Tam 3 yıl 2 ay önce kapttırmış olduğum hat için bana tekrar fatura çıkarıyorlar..3 yıldır nerdesiniz neden göndermediniz faturayı diye sorunca bana verdiği cevap: KAPATTIRDIKTAN SONRA ÇIKAN FATURALARI MÜŞTERİ TAKİP ETMELİYMİŞ ONLAR GÖNDERMEZMİŞ...Yani ben her ay benim faturam var mı yok mu diye soracakmışım.İnanamıyorum Telekom kullanmıyorum kullandırtmıyorum.Sizi Allaha havale ediyorum. Haram olsun!

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2014

    Sayın Emre Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön