18 Kasım 2014

Türk Telekom Yetersiz Hizmet Mağduruyum!

19.09.2014 tarihinde Samsun Terme ilçesinde bulunan müşteri temsilcisi müracaat ederek limitsiz olan internet paketimi, limitli 6 GB'a çevirmek için formu doldurmak suretiyle başvuruda bulundum. 19.09.2014 tarihinden sonra 6 GB'lık pakete geçip fatura işlemlerimde bu kriterde (6 gb) olması gerekirken, halen paketim limitsiz olarak işlem görmekte ve paket değişikliği talebimin olmasına karşın son iki aylık dönemimde yüksek oranda (limitsiz tarifeye göre) fatura ödemekteyim. Haksız yere ödemiş olduğum faturamın fark tutarının tarafıma iade yapılması ve gelecek olacak fatura tutarımın da 6 GB işlemine göre düzenlenerek tarafıma bilgi verilmesi istedim. Firma tarafıma e-mail atmış ama ortada e-mail yok.

Murat 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön