16 Şubat 2013

Türk Telekom Yeterli Alt Yapıyı Sağlamak İçin Daha Fazla Ücret İstiyor!

Türk Telekom 8mbit e kadar olan internet paketine sahip olduğum için bana verdiği hattı 2mbit'e kadar çıkabileceğini santrale uzak olduğumu söylüyor. Tarifeme göre 8mbit vermek zorunda değillermiş, 1-8 mbit arasında hızlara erişebilirmişim. Hattım 2mbit e çıkabiliyormuş.
Ancak aylık ücreti şuanki paketimin iki katı olan 8Limitsiz paketine geçersem bir anda hattım bu hızı desteklemeye başlayacakmış.

Çağrı merkezindeki arkadaşa bunun nasıl olacağını, santrale uzaklığım aynı olduğu halde bir anda nasıl böyle desteği vereceklerini sorduğumda kabloları değiştireceklerini belirtti. Yani iki kat fazla para öderseniz hattınızı iyileştiririz yoksa yok dedi özetle. Tekel olmak bu rahatlığı getiriyor demek.

Mustafa 523 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön