02 Mayıs 2015

Türk Telekom Yeni Taşındığım Binaya Telefon Kutusu Takılmaması!

Yeni taşındığım sitede Telekom kutusu olmadığını öğrendim, internet ve telefon için Beylikdüzü Telekom Müdürlüğüne 3 defa başvuruda bulundum. Benim gibi sitemizde bekleyen birçok kişi başvurdu, 3 ay geçti hala evime internet ve telefon bağlantısı alamadım. Fiber internet, 4g gibi teknolojilerin reklamının yapıldığı dönemde, İstanbul gibi bir ilde internetsiz kalmayı hak etmiyoruz. Gerekenin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Ömer 82 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 18 Mayıs 2015

    Telefondan aranıp şikayetimi gerekli birimlere ileteceklerini söylediler. 3 hafta geçti hiçbir adım yok. Yetti artık böyle bir şey yok! Aylardır bekle bekle nereye kadar. Bizi bu mağduriyete neden mecbur bırakıyorsunuz. lütfen bir şeyler yapın! !

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Sayın Ömer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Fatih SANCAK Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön