07 Nisan 2015

Türk Telekom Yeni Binaya Telefon Hattı Bağlama!

İstanbul Çekmeköy'de yeni bir binaya taşınmıştım ve telefon hattı olmadığı için internet abonesi olamayacağımı öğrendim. Bunun üzerine Ümraniye Türk Telekom Müdürlüğü'ne telefon hattı için başvuru yaptım. Ne zaman mı? Tam 4-5 ay önce. Tabii şu garabeti de belirtmek istiyorum, telefon hattı çekilebilmesi için bir binadan en az 5 kişinin başvurması gerekiyormuş, e o zaman müstakil evlerde yaşayanlar telefon hattı alamayacak mı? Bina yeni ve hiç kiracı yoksa benim suçum ne? Yapacakları şey sadece hat çekip bağlamak, ama olur mu illa ki birilerini araya sokmak lazım, çünkü burası Türkiye. Bu yazdıklarım Türkiye'nin metropolünde yaşanıyor gerisini varın siz düşünün.

İbrahim 203 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 15 Nisan 2015

    3162412 No..'lu şikayetime klasik ilgileneceğiz telefonu açtıktan sonra somut olarak herhangi bir adım atılmadı. Servisinizin yapacağı tek şey binaya gelip telefon hattı bağlamak, dediğim gibi bunu yaptırmak için ne gerekiyor acaba? Binanın miadının dolması mı?

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın İbrahim Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

  • İbrahim 07 Nisan 2015

    Ne gibi bir cevap vermeyi düşünüyorsunuz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön