25 Nisan 2013

Türk Telekom Yeni Binaya Telefon Bağlamıyor!

Ankara Etimesgut Topçu mahallesi 1533. sokak 45763 ada 2 parsel de ikamet ediyorum. Apartmanımız daha yeni bir yıllık. Telefon için başvuru yapıldı proje verildi 6 ay oldu ses seda yok kimse gelip Binamıza telefon bağlamadı. Sorduğumuzda yok ihaleye verilecek yok altyapı orada zayıf gibi bahaneler üretiliyor. Türk telekom alt yapı ile ilgilenmeyecekse niye var. Sorunun çözülmesi veya en azından tarafımıza konu ile ilgili detaylı bilgi verilmesini istiyorum.

İrfan 94 Okunma

Cevaplar

 • İrfan 14 Aralık 2013

  ben telefonu kendi imkanlarımla hallettirdim.Telekoma teşekkür etmiyorum

 • İrfan 04 Ağustos 2013

  Hiç kontrol etmesinler araştırmalarıma göre Telekom ve büyükşehir belediyesi davalıkmış bağlaması çok zor

 • İrfan 01 Mayıs 2013

  Ankara Etimesgut Topçu mahallesi 1533. sokak 45763 ada 2 parsel de ikamet ediyorum. Apartmanımız daha yeni bir yıllık. Telefon için başvuru yapıldı proje verildi 6 ay oldu ses seda yok kimse gelip Binamıza telefon bağlamadı. Sorduğumuzda yok ihaleye verilecek yok altyapı orada zayıf gibi bahaneler üretiliyor. Türk telekom alt yapı ile ilgilenmeyecekse niye var. Sorunun çözülmesi veya en azından tarafımıza konu ile ilgili detaylı bilgi verilmesini istiyorum. Lütfen telekomdan arayıp biz sadece internet ile ilgileniyoruz sizin sorununuza yanıt veremiyorum demesinler sorunumu çözeceklerse arasınlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön