17 Haziran 2015

Türk Telekom Yeni Binaya 1 Aydır Hat Çekilmiyor!

Yeni yapılan bir binaya taşındık. İnternet bağlatmak istediğimde binada şebeke olmadığı, Türk Telekom müdürlüğüne giderek dilekçe verilmesi gerektiği bilgisi verildi. Telekom müdürlüğüne giderek binadaki 2 ayrı daire olarak ayrı ayrı dilekçe verildi.

Dilekçeleri Mayıs ayının basında ve ortasında verdik. Bize seçimden sonra ancak bağlanır bilgisi verildi (7 haziran) ayrıca bunun mantığını da anlamış değilim. Bugün 17 Haziran 2015 yaklaşık 40 günlük bir süreç geçti fakat ne gelen var ne giden. Bu kadar zor olmamalı bu hizmeti vermek sanırım.

Erdem 373 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 18 Haziran 2015

    Şu verdiğiniz cevabın benim size ilettiğim taleple ne alakası var acaba? Şunu mu demek istiyorsunuz? Şikayetvar.com'dan şikayetinizi ciddiye almıyoruz çağrı merkezlerimizi ararsanız bi ihtimal yardımcı oluruz? Lütfen işinizi ciddiye alın biraz!

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Haziran 2015

    Sayın Erdem Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön