07 Temmuz 2014

Türk Telekom Yeni Başvuruları 2. Plana Atıyor.

İzmir Karşıyaka Örnekköy mahallesinde teni bir binada oturuyorum. Türk Telekom'a binaya telefon altyapısı için başvurduğumda Karşıyaka bölgesi için sadece bir ekipleri olduğunu, 300'ü aşkın başvuru olduğunu ve ne zaman gelebileceklerini kendilerinin bile bilmediğini ilettiler. Önceliği arızaya verdiklerini ve yeni başvurulara arada gidebildiklerini söylüyorlar.

4 milyon insanın yaşadığı bir şehirde, teknoloji-iletişim ile iç içe olduğumuz bu zamanlarda büyük olduğunu iddia eden bir kuruluşun bu kadar özensiz davranması hayret verici. Bölge müdürlüğünün ilgili bölge için sadece bir ekip ayarlamış olması ise apayrı trajikomik bir durum. En kısa sürede çözüm yolu bulacaklarını umut ediyorum.

Hasan 269 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Sayın Hakan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön