Türk Telekom Yavaş İnternet Çözülmüyor...

Alper Han Ö. |

En az 10 arama yaptım sorunum çözülmedi. 8 GB internet paketim bittiğinde her birisi 5 TL karşılığı 4 adet 500 MB internet veriliyor sonrasında 256 Kbps bir hız ile sınırsıza geçiyor sözde ama rekor olarak 43 Kbps gördüm. Bu sorunu müşteri hizmetleri ile çok konuştum teknik ekibe yönlendirme v. b. durumlar oldu oradan bir çözüm gelmedi. Sadece 1 görevli bir şey yaptı ve hız testlerinde 40 Kbps yerine 8 Mbps civarı oldu ama aldığım.

Hız 30-40 arası en fazla bana bulunduğunuz konumun yoğunluğu gibi bahaneler üretiliyor gece gündüz yoğunluk var peki bu yoğunluk ben sınırsıza geçmeden niye yok saniyede 20 Mbps dosya indirme yapabiliyordum. Sözleşmem olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum kimse ilgilenmiyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum. 3 aydır bu durumdayım 256 Kbps ile 30 Kbps arasında çok fark var sorunum çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Bağlantı Hızı Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alper Han Ö.
  18 Temmuz
  23:00

  Kaç gün oldu arayan soran yok

 • Alper Han Ö.
  07 Temmuz
  18:51

  Arandığımda internet çekmeyen bir yerdeydim sorun halledildi dendi çeken bir yere geçtiğimde hızlıydı ama sebebi 100mb internet hediyesi gelmiş bitince haliyle aynı oldu geçici değil tam çözüm bulun

 • Alper Han Ö.
  03 Temmuz
  17:32

  Aradan kaç gün geçti telefonum çalmadı bir şey satmak amaçlı aramayın daha

 • Alper Han Ö.
  01 Temmuz
  18:57

  Arayan soran yok.