18 Eylül 2013

Türk Telekom Yatırımları Durdurmuş!

Kocaeli İli Derince İlçesi Yavuz Sultan Mahallesi Çimen Sokak'ta oturuyorum İnternet hizmetlerinden yararlanamıyorum Bunun için telefon hattı çekilmesi gerekliymiş. Kocaeli Türk Telekom müdürlüğünden söylenen yatırımlar durduruldu bir şey yapamıyoruz. Hangi yılda yaşıyoruz Türk Telekom?

Sezai 75 Okunma

Cevaplar

  • Sezai23 Eylül 2013

    anketi doldurmuyorum, ttnet değil türk telekom için anket yapılması lazım.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön