03 Eylül 2013

Türk Telekom Yatırım Yapmaktan Kaçıyor!

İzmir Seferihisar'ın Ulamış Mahallesi bölgesinde son 1 yılda benim hatırladığım kadarıyla 3. kere bakır kablolar çalındığı için hizmet alamıyorum. Her yere fiber döşenirken bahçeli villalardan oluşan sitelerin bulunduğu bu mevkiye neden yatırım yapmaktan bu kadar kaçılıyor anlayabilmiş değilim.

Üstelik şehir merkezlerinde fiber gibi alternatifler de varken bizim bölgemizde tek şansımız telefon hatları. Seferihisar merkeze 7-8 km uzaklıkta olduğumuz için ne gürültüsüz bir telefonumuz ne de düzgün çalışabilen bir internetimiz olabiliyor. Artık sitelerimizdeki saha dolaplarına fiber çekilmesini talep ediyorum Türk Telekom'dan.

Özgün 195 Okunma

Cevaplar

  • Özgün06 Eylül 2013

    Şikayetimin basit bir arıza kaydı gibi işlem görmüş olmasından memnun değilim.

  • Özgün04 Eylül 2013

    Gece 21.00 de başlayan durum ertesi gün 16.00 sularında yine geçici olarak çözüldü. Şikayetim ile ilgili olarak arandım ve sorunun çözülüp çözülmediği soruldu. Telefon açılıp böyle bir soru sorulması sinirlenmeme ve anlaşılmadığımı düşünüp hissetmeme sebep oldu açıkçası. Arıza ile ilgili olarak şikayette bulunacak olsam arıza kaydı bırakmam yeterli oluyor dolayısı ile buraya yazmamı gerektirecek bir durum söz konusu olmazdı. Ben sorunların kalıcı yönde ne zaman çözüleceğini soruyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Özgün Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön