23 Eylül 2013

Türk Telekom Yarım İş Yapıyor!

18.07.2013'te adres değişikliği nedeniyle Türk Telekom'a nakil işlemi için başvurdum. Telefon hattını çekmeye gelen arkadaş hattı sadece elektrik panosundan giriş bırakarak öylece bırakıp gitti. Giderken gerisini elektrikçi bulun o yapsın ne kadar istiyorsa verirsiniz benim daha çok işim var dedi ve gitti.

Siz bütün işlerinizi böyle mi yapıyorsunuz? Elindeki işi bitirmeden başka işe gidiyor. Tarih 21.09.2013 ama benim hala telefon hattım çekilmedi. Fatura göndermeyi biliyorsunuz ama en kısa sürede sorunumun çözülmesini istiyorum.

Volkan 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Volkan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön