01 Nisan 2014

Türk Telekom Yanlışlıkla Hattımı Kapattı!

25/03/2014 tarihinde ev telefon numaramın hiç bir arama ve aranma yapmadığını fark ettim ve arıza bildiriminde bulundum.Arıza ekibi geldi ve hattımın ayrıca telefonumun arızalı olmadığını bana bildirdi. Türk Telekom merkez ile görüştüler.Merkezden verilen bilgiye göre Hattımla ilgili yanlışlıkla "nakilden dolayı kapalı"notu düşüldüğü bildirildi.

Bende tekrar istek bildirimi yaparak benim nakil durumumun olmadığını yaklaşık 4 yıldır aynı yerde ikamet ettiğimi ve hattıma düşülen yanlış notun acile kaldırılması ve hattımın açılmasını talep ettim. Ancak tüm ısrarlarıma ve talep etmeme rağmen hattımı açmadılar.25/03/2014 tarihinden bu yana hattım kapalı,Kınıyorum bu durumu. Hattımı iptal edeceğim.

Olcay 54 Okunma

Cevaplar

  • Olcay06 Nisan 2014

    Şikayet aşamasından sonra birkaç kaç kez müşteri hizmetleri tarafından arandım ancak kendileri tarafından yapılan hatayı farklı yönde ele aldılar.Arıza kaydını çevir sesi gelmiyor olarak girdiler.Ancak hata Telefon hattıma kendileri tarafından konan "nakilden dolayı kapalı" notu idi ve hattımı iç ve dış aramalara kapatmışlardı.Ayrıca problem giderilmesine rağmen cebime mesajlar gelmeye devam etti.En son gelen mesajda Arızanın dahilinizde olduğu ve kendi bünyenizde tamir yaptırmam yönünde idi.Halbuki bu mesaj gelmeden saatler öncesi hattım açıktı.Buda türk Telekom merkezdeki birimlerin birbirleri ile hiç bir şekilde irtibat halinde olmadığını ve müşteri hattının koordineli çözüm yapılmadığını gösteren bir durumdur.Çözüm sürecinden ve irtibatsız bir tavırdan dolayı hiçte verilen hizmetten memnun değilim.Tatminkar değil.1 Hafta benim telefon hattımı kapatıp haberleşme özgürlüğümü keyfi olarak elimden aldılar..Ayrıca şikayetin ilgilii firmaya iletilmesi yönündeki çaba ve girişimlerinden dolayı Şikayet var Sitesine sonsuz teşekkürler.Türk Telekom a sıfır diyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2014

    Sayın Olcay Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön