23 Ağustos 2013

Türk Telekom Yanlış Yönlendirmeden Dolayı Mağduruz!

Türk Telekom akşam 7'den sabah 7'ye bedava evden cepleri aramak bedava diye kampanya başlatmış. Annemin (04825413505 nolu ). kayıt olmadığı ve gerek olmadığını duyduğu için de ilgili saatlerde cep no'larını aramış bundan dolayıda 180 TL fatura gelmiş olup, bu durum tamamen gereksiz bir uygulamadan kaynaklandığını düşünüyorum.

Türk Telekom 7'den 7'ye bedava kampanyası için başvuru şartı aramamıştı. Evden cebe bedava kampanyası için de önceden kayıt, başvuru istemezken birden bire kayıt istemeye başlamışlar. Türk Telekom yöneticileri için basit olan bu fikir değişikliği bize pahalıya patladı. Aynı kampanya içinde bazı insanlardan kayıt istemezken bazılarından istiyor. İnsanları yanlış yönlendiriyor.

Murat 232 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sayın Murat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön