20 Ağustos 2013

Türk Telekom Yanlış Yönlendirildiğim İçin Mağdurum!

0312286**** nolu telefon hattımı Oris Telekom adlı firmaya 4-5 ay süre ile geçiş yaptım. Tekrar Türk Telekom'a dönmek isteyince Ankara Ulus Anafartalar Şubesine gittim. Buradaki personel geçiş için Oris Telekomdaki aboneliğimin iptal olması gerektiğini bildirdi iptal ettirdim ama internetim de kesildi. Tekrar hizmet almak için tekrar abone olmam gerektiği tarafıma söylendi bende ne dedilerse yaptım. Tekrar hem telefon hemde internet abonesi yaptılar ama önceki numaran da taahhüt olduğu için 395. 51 TL ceza ödemem gerekirmiş. Türk Telekom tarafından yanlış yönlendirildiğim için mağdurum.

Aydın 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön