16 Şubat 2013

Türk Telekom Yanlış Fatura Gönderimi!

212676**** ve 212676****nolu telefonlarla hiçbir alakam olmamasına rağmen mail hattıma mesaj gelmektedir. Defalarca Türk Telekom a mail göndermeme rağmen hiçbir işlem yapılmamıştır. Bana ait olmayan bu telefonların hiçbir araştırma yapılmadan adıma gönderilmesi hoş olmayıp sinirlerimi de bozmaktadır. Bu konuda Türk Telekom dan şikayetçiyim ve cevap bekliyorum.

Suat 376 Okunma

Cevaplar

 • Suat21 Mart 2014

  şikayetim kısmi olarak çözüldü.son iki yıldır k.kart aidatlarımı iade ediyorlar. Ama toplu olarak hala alamadım sayın yetkililere duyururum.

 • Suat21 Mart 2014

  şikayetim hala geçerliliğini koruyor telefonlar mailime gelmeye devam ediyor. aradan şu kadar süre geçmesine rağmen.bilgilerinize...

 • Suat06 Eylül 2013

  bende müşteri ilişkileri uzmanı recep beye göstermiş olduğu alakadan dolayı teşekkür ediyorum. ama ne yazık ki o kadar beklememe rağmen problemim çözülmüş değil. hala yukarıda zikretmiş olduğum telefonlar mail hattıma gelmeye devam ediyor. bilgilerinize recep bey.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Sayın Suat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Recep AYKAN Müşteri İlişkileri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön