18 Ocak 2014

Türk Telekom Yanlış Çıkan Telefonun Değişimini Yapmadı.

Türk Telekom'un konuşma taahhütü karşılığı verdiği telefonlardan birini tarifeme ek olarak aldım, işim acele olduğu için orada cihazı inceleyemedim. Eve gidip paketten çıkardığımda cihazın farklı olduğunu gördüm ve aldığım bayiye tel açtım. Yarın getirin değiştirelim dediler. Sabah olunca işimden izin alıp telefonu değiştirmeye gittim, fakat değiştirmediler. Böyle şey olur mu? Ne kutusunu açtım ne de kullandım. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Omer 146 Okunma

Cevaplar

 • Omer28 Ekim 2015

  t. Telekom not sıfır

 • Omer26 Şubat 2014

  birde sorun cevaplanmış yazıyor.evet cevaplandı ürünü değiştiremeyiz bayiye güvenmeseydiniz gözünüzü açsaydınız ima eder gibi bir şey..aman dikkat bir daha türk telekomdan ürün almakmı uzak dursun...

 • Omer06 Şubat 2014

  türk Telekom benim için sınıfta kalmıştır ve oyu sıfır dır.. bu ürün karışıklığında kullanılmamış hatta kutusu açılmamış ürün bayi veya türk Telekom merkez tarafından değiştirilmeli idi..çünkü yanlış ürün olduğu ürün alımından 10 dk. sonra fark edilmiş ve alınan bayiye itiraz edilmişti...türkiyede hiçbir telefon bayi böyle türk Telekom gibi çalışmıyor.buradan ürün alıcaksanız iyi düşünün öyle alın bence..

 • Omer06 Şubat 2014

  bayi yetkilisine görüntülü konuşma yapacağımı bildirmiştim ama kandırıldım.sakın kamerasız akıllı ev telefonu almayın..

 • Omer06 Şubat 2014

  sıfır

 • Omer05 Şubat 2014

  merak edenlere: 20 gün oldu ve herhangi bir çözüm olmadı.bayideki tezgahtarın yanlış olarak verdiği ve yanlış olarak imzalattığı tahaüt belgesi yüzünden bu cihaz elimde kaldı..eger türk telekomdan cihaz almak isteyen varsa bir daha düşünsün ve benim gibi mağdur olmasın!!ayrıca bir tahaüte imza atarken fiyat ve tahaüt kısmını çok dikkatlice okuyun..kimseye güven yok,bir daha türk telekomla iş yapmakmı? Allah korusun!

 • Omer30 Ocak 2014

  telefonda konuşma güzel ama uygulama sıfır...bayinin yanlış tanıtıp verdiği cihaz değiştirilmedi!!

 • Omer28 Ocak 2014

  11.inci gün sonuç yokk.

 • Omer24 Ocak 2014

  7inci gün sonucu bekliyoruz,netice amerikadanmı gelecek acaba?

 • Omer21 Ocak 2014

  daha çözüm olmadıkii..neden değerlendireyim.?

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

  Sayın Ömer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön