30 Mart 2013

Türk Telekom Yanlış Bilgilendirme!

0462321*** numaralı telefona bağlı olan internet aboneliğimin iptali için şubeye gittiğimde mart ayının 7 si itibariyle taahhütümün bittiği söylendi ve bende 8 i itibari ile şubede hattımı kapattırdım. fakat 29 unda müşteri hizmetleriyle görüştüğümde taahhütümün 15 inde bittiğini ve taahhüt bozduğumdan modem ve indirimli kullanma bedelimi ödeyeceğimi öğrendim. bu yanlışlığın giderilmesini aksi takdirde hukuksal yollara başvuracağımı bildiririm.

Semih 476 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön