28 Mart 2013

Türk Telekom Yanıltarak Tarifem Değiştirildi!

23.03.2013 günü 4441444 nolu Türk Telekom müşteri hizmetlerince cep telefonumdan arandım bana her yöne 1000 dakika konuşmalı 23 liralık ev telefonu tarifeme hiçbir artış ve taahhüt olmadan bu tarifeye geçebileceğimi söyledi Ben istemesem de sonunda hiçbir sorun çıkmayacak diyerek işlemi yapmış.

Bugün Şehrimdeki Türk Telekom a bu nedir diye sorup öğrendim ki. 10 TL fark verirsen dediği her yöne 1000 dakika geçerliymiş. Müşteri hizmetlerindeki kadın beni bu konuda bilgilendirmeden beni o tarifeye abone yapmış Geçen seneler yine böyle hiçbir fiyat artışı olmayacak dakikalarınız artacak diyerek 1 ay 10 tl bana fazla fatura ödetmişlerdi.

Hasan 163 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 28 Mart 2013

    Konunun cevabını Mesaj olarak buraya yazın... Yine dolandırılacağım diye Artık o 444 lü numaranızdan gelen aramalardan korkuyorum... Maddi zararlarımı en kısa zamanda bana geri ödeyin manevi zararlarımı ödemeniz içinse... Bana bu iki sahte işlemi yapan iki kişiyi, üstleri onlara böyle birşey yapmasını söylediyse müdürlerini görevden alın. Yoksa hakkınızda dolandırıcılık suçundan dava açmak zorunda kalabilirim. Bu davayı açmak avukatım için hiç sorun değil. yeterki artık bu dolandırıcılık diyebileceğimiz vatandaşları kandırmanıza bir son verilsin.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Hasan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön