13 Eylül 2013

Türk Telekom Yalın İnternet Hesabımı Açık Bırakarak Maddi Zarar Kaybı!

2012 yılında açtığım hesabımı 2013 yılında kapatmak için Bahçelievler Türk Telekom şubesine gittim. Yalın internet hesabımın bütün borcunu kapatıp formu doldurdum fakat hesabımı çalışan personel kapatmamış ve bana yüklü miktarda borç çıktı. Bu borcuda itiraz etmeme rağmen yatırdım.

Tekrar kapatmak için çözüm masasına başvurdum. Bana hesabımın kapatılacağını az miktarda borcunu ödeyip gidebileceğimi söyledi. Fakat yaptığım kontrollerde hesabın açık olduğunu anladım ve yine borç çıktı.

Hemde ay başında tam ay bedel yansıtmışlar. 10 gün sonra kontrol etmeyip güvensem yine yüklü borç çıkacaktı. Yaptığım görüşmede personel bana aynen şöyle dedi, ben size yeri söyledim siz kapattırmamışsınız.

Orhanismail 74 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön